Strona Główna » Obsługa przedsiębiorstw » Business Intelligence

Business Intelligence

Analizuj dane w prosty i przejrzysty sposób, przy wykorzystaniu rozwiązań raportowych Comarch Business Intelligence.

 

Przekształć skomplikowane dane w użyteczną i usystematyzowaną wiedzę w postaci zestawień, wykresów, map, itp. Wykorzystaj możliwości jakie daje raportowanie ad-hoc i in-memory.9.-wartość-zasobów-w-czasie

Interaktywne pulpity menadżerskie prezentują użytkownikom szeroki zakres informacji w różnorodny sposób, tak aby wyświetlać stan aktualnych działań i umożliwić sprawne podejmowanie decyzji.

Stosowanie dashboardów sprawia, że analizy stają się praktyczniejsze w celu obszernego monitorowania sytuacji w przedsiębiorstwie.

 

 

Comarch Business Intelligence to nowoczesne rozwiązanie informatyczne oparte na technologii hurtowni danych. Jego podstawową rolą jest dostarczenie uporządkowanej i zrozumiałej informacji wspomagającej podejmowanie decyzji na różnych szczeblach zarządzania firmy.

System BI składa się z trzech grup komponentów: wielowymiarowych analiz, systemu raportowania i modułów integracyjnych. Comarch Business Intelligence umożliwia wybór i zastosowanie różnych obszarów analiz w zależności od potrzeb użytkownika, np.: sprzedaż, finanse, magazyny, księgowość, controlling, logistyka, transakcje EDI i inne.

 

Korzyści biznesowe i operacyjne:

  • redukcja kosztów i wzrost efektywności raportowania i analiz,
  • kontrola i prognozowanie płynności instytucji,
  • wzrost jakości obsługi klienta,
  • łatwy i szybki dostęp do informacji,
  • wsparcie strategii zwiększania sprzedaży na nowych rynkach.

 

AnalizyBI-530

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BI oprogramowania firmy Comarch.

Link