Strona Główna » Pozostałe » Urządzenia HP

Urządzenia HP

APJ Systemy komputerowe od wielu lat jest partnerem w sprzedaży produktów firmy HP, od notebooków po drukarki laserowe.

hp  hppartner

 

Notebooki HP są starannie wykonane, wyposażone w najnowsze technologie, wykończone subtelnymi, lecz efektownymi detalami, stylowe i funkcjonalne.

hp-laptop-1

Komputery najwyższej klasy

Zaprojektowane jak żadne inne. Możesz się spodziewać czegoś naprawdę wyjątkowego.

hp-laptop-2

 

Kreatywność i rozrywka

Duże pokłady mocy. Emocje gwarantowane.

hp-laptop-3

Komputery na co dzień

Uniwersalne rozwiązanie do użytku codziennego. Rozsądny wybór.

hp-laptop-4

Bezpieczeństwo i prostota

Wszystko, czego potrzebujesz, w nieskomplikowanej i niezawodnej postaci.

Drukarki jedno- i wielofunkcyjne z funkcją HP ePrint. Teraz możesz drukować praktycznie wszędzie.

hp-drukarka-dom

Drukarki dla domu

Drukarki Deskjet i Photosmart oraz drukarki wielofunkcyjne do użytku domowego pozwalają uzyskiwać znakomite wydruki zdjęć i dokumentów

hp-drukarka-firma

Drukarki Officejet i LaserJet zwiększają możliwości firm dzięki funkcjom drukowania, kopiowania i skanowania w profesjonalnej jakości

Teraz z technologią HP ePrint. Drukowanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca — bezprzewodowo

Funkcja ePrint umożliwia wysyłanie ze smartfonów i telefonów komórkowych z dostępem do poczty e-mail dokumentów (zdjęcia, teksty) w rozszerzeniach takich jak doc, JPG i PDF, bezpośrednio na drukarkę, która po chwili ten sam dokument wydrukuje.

Oznacza to, że można być np. w Nowym Jorku lub Nowym Sączu i wydrukować z tego miejsca dokument na drukarce, która znajduje się w Warszawie. W tym celu należy wybrać w telefonie adres e-mail, który jest przyporządkowany do drukarki. Nie ma tutaj potrzeby włączania komputera ani instalacji dodatkowych sterowników. Wystarczy, że drukarka i telefon komórkowy będą podłączone do internetu.

423-1

Popularyzowana przez HP kategoria rozwiązań druku została zaprojektowana w technologii „cloud computing”. Użytkownicy mogą drukować z każdego urządzenia obsługującego pocztę elektroniczną i z każdego miejsca na świecie na drukarce zgodnej z funkcją HP ePrint, przechowywać dokumenty i pliki na wirtualnym serwerze, przekształcać drukarki w platformy wydawnicze aby korzystać z dostosowanych aplikacji druku oraz zarządzać aspektami druku i dostosowywać je za pośrednictwem serwisu HP ePrintCenter.

 

Każda drukarka HP ePrint ma unikatowy adres e-mail, który pozwala nadawcy dostarczyć wydruk w taki sam sposób, w jaki wysyła się wiadomość e-mail. Ponadto za pomocą mobilnej aplikacji HP ePrint zainstalowanej w smartfonie (dostępnej na platformy BlackBerry, iPhone i Symbian) klienci będą mogli wysyłać dokumenty do wydrukowania w domu, w pracy albo w lokalizacji publicznej, takiej jak hotel albo poczta.

 

423-2

W funkcję HP ePrint wyposażone są drukarki dla konsumentów Photosmart, Officejet do małych biur oraz Laserjet dla firm. Linia internetowych drukarek HP Photosmart obejmuje modele HP Photosmart Premium e-AiO, HP Photosmart Wi-Fi e-AiO i HP Photosmart Premium z Faksem e-AiO.

Do wszystkich nowych drukarek dołączane jest bezpłatne oprogramowanie HP Photo Creations, umożliwiające tworzenie albumów fotograficznych, kalendarzy i innych projektów.